Kartuzy

Rustykalna sala weselna w okolicy Kartuz

Uroczystości, takie jak ślub oraz wesele są jednymi z najważniejszych w życiu. Znalezienie malowniczego miejsca, gwarantującego wyśmienite jedzenie oraz profesjonalną obsługę wydaje się bardzo trudne. Jednak nasza sala weselna „Dworek Na Błotach” położona nieopodal Kartuz gwarantuje o wiele więcej. Możemy zorganizować także ślub w plenerze. Możliwości jest naprawdę dużo. Wszystko dopasowujemy do Państwa indywidualnych preferencji. Mamy trzy piękne sale weselne, w których można zorganizować zarówno kameralne imprezy dla 20-70 Gości, jak i 50-70, a nawet huczne wesela na 250 osób. Jeśli macie Państwo dylemat, możemy wspomnieć, że największą popularnością cieszy się nasza rustykalna sala weselna – zachwyca estetyczną aranżacją, a także przestrzennością.

Profesjonalna organizacja wesela – Kartuzy i okolice

Jeśli pochodzą Państwo z miejscowości Kartuzy i okolicy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie organizowane przez nas wesela zostają w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale i Gości. Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również dodatkowe atrakcje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie i kontaktu. W razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Wesele zorganizowane w „Dworku na Błotach” z pewnością będzie dopasowane do indywidualnych preferencji Pary Młodej, a sala weselna odzwierciedlać ich marzenie o idealnej uroczystości. 

ATRAKCJE W OKOLICY KARTUZ

Nasz Dworek znajduje się w okolicach Kartuz, które mają wiele do zaoferowania. Stolica Kaszub to jedno z piękniejszych miejsc Szwajcarii Kaszubskiej. Można tu podziwiać bujne lasy, zajmujące połowę powierzchni gminy oraz piękne jeziora zachęcające do odpoczynku o każdej porze roku. Wesela organizowane w tak krajobrazowej okolicy zapadają w pamięć nie tylko gościom, ale i nowożeńcom, którzy mogą później pozwiedzać m.in. gotycką świątynię czy wyruszyć w podróż trasą turystyczną prowadzącą do punktu widokowego.

 

lokalizacja