Kościerzyna

Wesele z noclegiem – duże ułatwienie dla Pary Młodej i Gości

Coraz większą popularnością cieszą się uroczystości w stylu boho. Odchodzi się od mocno eleganckich dekoracji, na rzecz delikatnych, naturalnych. Oferowana przez nas sala weselna w stylu boho jest chętnie wybierana przez Pary Młode. Wynika to zarówno z faktu, że ta znajduje się w malowniczej okolicy, jak i jej pięknej aranżacji.  Dworek na Błotach mieści się w okolicy Kościerzyny, dlatego to idealne rozwiązanie dla osób pochodzących z tego regionu. Wesele zorganizowane w takim miejscu z pewnością na długo zapadnie w pamięci Pary Młodej oraz Gości. Oprócz wyśmienitego jedzenia z bogatego menu mogą się Państwo zdecydować również na kwaterę dla zaproszonych. Wesele z noclegiem to świetna opcja dla przybyłych z dalekich stron oraz rodziców z dziećmi, a przede wszystkim Nowożeńców.

Ślub w plenerze w sielskim klimacie – okolice Kościerzyny

Alternatywą dla tradycyjnego ślubu kościelnego jest ślub w plenerze. Dzięki pięknym krajobrazom wiele par decyduje się na tę opcję w naszym Dworku na Błotach. Zapewniamy nie tylko świetną obsługę, profesjonalne podejście, ale także bogate menu. Nasza sala weselna to opcja dla mieszkańców Kościerzyny oraz okolicznych miejscowości, którzy szukają wymarzonego miejsca na tak ważne wydarzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością rustykalna sala weselna przypadnie do gustu miłośnikom prostoty, minimalizmu i sielskiego klimatu. Zrobimy wszystko, aby Państwa wesele zapisało się w Waszej pamięci, a także wspomnieniach wszystkich gości.

WALORY WIDOKOWE OKOLICY DWORKU

Nasi goście mogą zachwycać się pięknymi okolicznościami przyrody, ponieważ jeśli chodzi o sale weselne, to jesteśmy jedną z nielicznych z taką cichą i spokojną okolicą. W sercu Kaszub oprócz lasów są także piękne jeziora. W okolicach Dworku znajdują się także inne atrakcje, które dla przybyłych z innej części kraju okażą się godne uwagi. Mowa m.in. o Centrum Kultury Kaszubskiej czy Muzeum Ziemi Kościerskiej. Każde zorganizowane u nas wesele, spełni oczekiwania nie tylko Pary Młodej, ale również przybyłych na tę uroczystość.

lokalizacja